Strona główna GWARANCJA/DOSTAWA

GWARANCJA/DOSTAWA

Towar wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich z dostawą następnego dnia roboczego.
Kosz przesyłki to 90pln.

Oferujemy darmowy transport lawetą do 100km!

Możliwy odbiór osobisty w naszej siedzibie bez żadnych dodatkowych opłat.

Gwarancja 24 miesiące bez limitu kilometrów.

Skrzynia w chwili odbioru nie jest zalana olejem przekładniowym (jest „sucha”). Skrzynia musi być zalana olejem w ilości wskazanej przez MSM.

Czas rozpatrzenia i naprawy reklamowanej skrzyni wynosi do 24 godzin (licząc od dnia dostarczenia skrzyni do warsztatu sprzedającego).

Gwarancja nie obejmuje:

1. Kosztów związanych z transportem reklamowanej skrzyni.

2. Kosztów związanych z holowaniem samochodu.

3. Kosztów montażu i demontażu skrzyni biegów.

4. Kosztów obsługi wymiany i wartości oleju przekładniowego.

5. Uszkodzeń wynikłych z niewłaściwego użytkowania, montażu, uszkodzeń zewnętrznych powstałych w wyniku kolizji (wypadku).

6. Gwarancja nie przechodzi na osoby lub firmy trzecie w przypadku zbycia pojazdu.

7. Gwarancji nie udziela się na skrzynię biegów zamontowaną w samochodzie użytkowanym przez wypożyczalnię samochodów oraz firmę taksówkarską.

8. W przypadku gdy skrzynia sprzedawana jest na wymianę, a stara (zużyta) skrzynia nie zostanie dostarczona do firmy MSM, gwarancja traci ważność z powodu nie dotrzymania warunków transkacji przez kupującego.

9. W przypadku wystąpienia jakiejkolwiek usterki, uwidocznienia się wady w trakcie eksploatacji w/w skrzyni biegów, kupującemu przysługuje prawo do naprawy, wymiany lub zwrotu pieniędzy za daną skrzynię (wyłączając koszty i sytuacje wymienione w puntach 1 do 8 włącznie).